ÇORUM OĞUZLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI

1071 yılında Anadolu'ya adım atan ve Anadolu'yu vatan yapan atalarımızın 2 bin yılı aşkın devlet tarihimizde güçlü ve büyük bir liderlik, Şehit ve Gazilerimizin fedakarlığı ve köklü bir medeniyetin gücüyle kurulan ve 10 yıl yaşayamaz dediği güzel Cumhuriyet'imizin 99. yıl dönümünü kutlamanın heyecanı, mutluluğu ve gururu içindeyiz.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI YAYIMLADI

1071 yılında Anadolu'ya adım atan ve Anadolu'yu vatan yapan atalarımızın 2 bin yılı aşkın devlet tarihimizde Güçlü ve büyük bir liderlik, Şehit ve Gazilerimizin fedakarlığı ve köklü bir medeniyetin gücüyle kurulan ve 10 yıl yaşayamaz.' dediği güzel Cumhuriyet'imizin 99. yıl dönümünü kutlamanın heyecanı, mutluluğu ve gururu içindeyiz.

Aziz milletimizle Kurtuluş Savaşı'nı verdiğimiz, ay yıldızlı bayrağımızı göklere çektiğimiz, İstiklal Marşı'mızı yazdığımız birinci yüzyılımızı tamamlamak üzereyiz. Türkiye; yerli ve milli olarak kendi ürettiği başta savunma sanayi ürünleriyle, çağa ayak uyduran atılımları ile dünyada örnek gösterilen girişimleri ve mazlumlar ile mağdurlara verdiği destek ile bize 29 Ekim 1923'ü armağan edenlere layık olduğunu, onların hayallerinden ve ideallerinden ayrılmadığını tekrar tekrar ispat etmektedir.

Cumhuriyete ve ülkemize sahip çıkacak gençlik ve geleceğimize olan güvenimiz tamdır.

Bu vesileyle, Kurtuluş Savaşı'mızın Başkomutanı ve Güzel Cumhuriyet'imizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bu büyük yolculuğa emek vermiş tüm geçmiş büyüklerimizi, Şehit ve Gazilerimizi, rahmet ve şükranla yad ediyor, Aziz Milletimizin Cumhuriyet Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum.

 

                                                                                                                                                        Süleyman Atcıoğlu

                                                                                                                                              Oğuzlar İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı 19070 Oğuzlar/ÇORUM - 0364 561 73 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.