ÇORUM
OĞUZLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KAYMAKAM ALİ EMRE TEKİN ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİN 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI KUTLADI
Oğuzlar Kaymakamı Sn Ali Emre Tekin 2022-2023 eğitim öğretim yılı açılışı nedeniyle Oğuzlar İlkokulunu ilçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu ile birlikte ziyeret etti.![KAYMAKAM ALİ EMRE TEKİN ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİN 2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINI KUTLADI](/meb_iys_dosyalar/2022_09/13164301_WhatsApp_Image_2022-09-13_at_16.42.03.jpg)
Oğuzlar Kaymakamı Sn Ali Emre Tekin 2022-2023 eğitim öğretim yılı açılışı nedeniyle Oğuzlar İlkokulunu ilçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu ile birlikte ziyeret etti.
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Açılışı için Oğuzlar Kaymakamı Sn Ali Emre Tekin Oğuzlar İlkokulunu ziyaret ederik öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılını Kutladı.
Ziyarette öğrenci ve öğretmenlerle tanışarak onların taleplerini dinledi.