ÇORUM
OĞUZLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KİTAP OKU GELECEĞİNE DOKUN
"KİTAP OKU GELECEĞİNE DOKUN" sloganı ile 2 Nisan 2021 tarihinde yapılan ilkokul 4. Sınıftan itibaren, ortaokullar ve liselerin tüm kademelerini kapsayan kitap okuma yarışmasının ödül töreni gerçekleştirildi. İl genelinde yaklaşık dört bin öğrencimizin katıldığı kitap okuma yarışmasının birincilerine Valilikte düzenlenen tören ile Valimiz Sayın Mustafa ÇİFTÇİ tarafından, yarışmada ikinci ve üçüncü olan öğrencilerimizin ödülleri İl Müdürümüz Abdullah KODEK tarafından Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen tören ile takdim edildi. Yarışmada 4. Sınıflar arasında 3. olan Oğuzlar İlkokulu öğrencimiz Elif Nisa TULU ödülünü İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Abdullah KODEK'ten almıştır. Kitap okuma yarışmasına katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.![KİTAP OKU GELECEĞİNE DOKUN](/meb_iys_dosyalar/2021_04/29112013_IMG_9250.jpg)