ÇORUM
OĞUZLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OĞUZLAR KAYMAKAMLIĞI HATIRA ORMANI OLUŞTURULDU
Dünya Ormancılık Haftası kapsamında İlçemiz Aluçlu Mevkisi Aşıklar Tepesinde Oğuzlar Kaymakamlığı Hatıra Ormanı oluşturuldu. Bu kapsamda Fidan dikme törenine Oğuzlar Kaymakamımız Sayın Servet GÜN, Belediye Başkanımız Orhan ATEŞ, İlçe Jandarma Komutanımız Muhammed ALP, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Gökhan KOZAT, İlçe Emniyet Amirimiz Mehmet ATILGAN, İskilip Orman Şefimiz, Oğuzlar halkı,Öğretmen ve Öğrenciler katılmışlardır.![OĞUZLAR KAYMAKAMLIĞI HATIRA ORMANI OLUŞTURULDU](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_27164139_1.jpg)