ÇORUM OĞUZLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Oğuzlar'da İki Aşamalı Karne Töreni

Oğuzlar'da 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılının 1. Dönemi öğrencilere karnelerinin dağıtılmasıyla sona erdi.
Oğuzlar'da İki Aşamalı Karne Töreni

Oğuzlar'da 2022-2023 eğitim öğretim yılının 1. dönem karne dağıtım töreni iki aşamalı gerçekleşti. Birinci aşamada Oğuzlar Ortaokulu ve Oğuzlar İmam Hatip Ortaokulu 8. sınıflara kahvaltılı karne dağıtımı; İkinci aşaması da Oğuzlar İlkokulunda gerçekleşti.

LGS sınavına hazırlanan 8. sınıf öğrencilerine moral motivasyon olması amaçlı Oğuzlar belediye başkanlığının sponsorluğunda Altınkoz Tesislerinde kahvaltılı karne dağıtımı gerçekleşti.

Oğuzlar ilçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu Oğuzlar'da okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde öğrenim gören öğrencilerin karne heyecanına ortak olacaklarını, bugün ilk defa karnelerle birlikte öğrencilerimize birer kitap hediye ederek onları yarıyıl tatiline uğurlayacaklarını açıkladı. Karne notları ne olursa olsun öğrencilerin tatili hak ettiklerini, onlara yapıcı ve yaklaşımcı tavırlar içinde olunması gerektiğini bildirdi.

Oğuzlar Kaymakam V Ali Emre Tekin, Oğuzlar belediye başkanı Muzaffer Yıldırım, İlçe Jandarma Komutanı J. Asb.Kd.Bçvş. Murat Okur, İlçe Emniyet Amiri V.Cevdet Kızıl, İlçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu, belediye başkan yardımcısı Hasan Çoçak, ilçe milli eğitim şube müdürü Hikmet Dikimen ve okul müdürü Ahmet Gümüş ile öğretmenlerin katıldığı karne dağıtım töreninde Kaymakam V Ali Emre Tekin öğrencilere tatili iyi değerlendirmelerini, sınava hazır hale gelmek için düzenli çalışmalarını tavsiye ederek iyi tatiller diledi.

Belediye başkanı Muzaffer Yıldırım da "ilçemiz öğrencilerinin daima yanında olarak milli eğitim ile iç içe çalışmalarımız devam edecektir. Sizlerden istediğimiz Oğuzlar'ın çocukları olduklarınızı akıldan çıkarmadan başarılı olmak için çalışmalarınızı devam ettirmenizdir" dedi.

Karne dağıtım töreninin ikinci aşaması için protokol üyeleri Oğuzlar İlkokulu'na geçti. Kaymakam V Ali Emre Tekin ve Protokol üyeleri bütün sınıfları tek tek ziyaret ederek öğrencilere karneleri ile hediye kitapları yanında takdir teşekkür ödüllerini de dağıttılar, başarılı öğrencilere de hediye verdiler. Kaymakam V Ali Emre Tekin öğrenci velileri ile de yakından ilgi göstererek öğrenciler için tavsiyelerde bulundu.

Protokol üyeleri öğrenciler yanında öğretmen ve idarecileri de kutlayarak iyi bir tatil geçirmeleri temennisinde bulundular. Karne dağıtım sonunda okulda verilen ikram sonrası tören sona erdi.

20-01-202320-01-202320-01-202320-01-2023
20-01-2023

Hükümet Konağı 19070 Oğuzlar/ÇORUM - 0364 561 73 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.