ÇORUM OĞUZLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OĞUZLAR'DA ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANI

OĞUZLAR'DA ÖĞRENCİLERİN KARNE HEYECANI

 

Oğuzlar'da 2023-2024 eğitim öğretim yılı Kaymakam Muhammed Turan'ın katıldığı törende öğrencilere karnelerinin dağıtılmasıyla sona erdi.

 

Oğuzlar'da okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrenciler 2023-2024 eğitim öğretim yılı yılsonu karne heyecanı yaşadı.

Oğuzlar Kayı İlkokulu'nda gerçekleşen karne dağıtım töreni renkli görüntülere sahne oldu. Öğrencilerin karne heyecanına ortak olmak ve onlara çeşitli uyarılarda bulunmak için Oğuzlar Kaymakamı Muhammed Turan ve Belediye Başkanı Mustafa Cebeci'nin katıldığı törende ilçedeki tüm protokol üyeleri ve davetliler yer aldı. Karne dağıtım törenine Kaymakam Muhammed Turan ve Belediye Başkanı Mustafa Cebeci, İlçe Jandarma Komutanı J. Asb. Kd. Bşvç. Murat Okur, İlçe Emniyet Amiri Osman Esat Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu, İlçe Müftüsü Mücahit Altınsoy, Milli Eğitim Şube Müdürü Hikmet Dikimen, öğrenci velileri, okul müdürleri, öğretmenler ile misafirler katıldı.

 

Oğuzlar Kaymakamı Muhammed Turan'ı Kayı İlkokulu girişinde öğrenciler çiçeklerle karşıladılar. Protokol üyeleri ile birlikte sınıfları dolaşarak karnelerin dağıtıldığı törende kaymakam Muhammed Turan girdiği sınıflarda öğrencileri tebrik etti. İyi tatiller dileyerek kısa uyarı konuşmaları da yaptı. Konuşmasında;" Hepiniz karneleri ve tatili hak ettiniz. Allah her öğrenciye ayrı bir yetenek vermiştir. Bunu da öğretmenler ortaya çıkaracaktır. Tatilde oynamayı, eğlenmeyi ve kitap okumayı ihmal etmeyin." dedi.

 

Sınıflarda karne dağıtımı sırasında öğrencilere belgeleri yanında hediyelerin dağıtıldığı törende öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Oğuzlar İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Atcıoğlu törende bir teşekkür konuşması yaptı. Atcıoğlu yaptığı konuşmada;" Oğuzlar'da protokol ile birlikte bugün karneleri dağıtarak 2023-2024 eğitim öğretim yılını tamamladık. Velilerimizden öğrencisinin karne notları ne olursa olsun öğrencisine değer vermesini, onlara yapıcı ve yaklaşımcı tavırlar içinde olunmasını bekliyorum. Öğrencilerimizden tatilde bolca kitap okumalarını tavsiye ediyorum." dedi.

 

Sınıflarda karne dağıtımı sonrasında misafirler ve öğretmenlerle öğretmenler odasında bir araya gelen kaymakam ve protokol üyeleri öğretmenlere yıl boyunca gösterdikleri özverili çalışmalar için teşekkür ettiler. Toplu fotoğraf çekimi ve yapılan ikram sonrası tören sona erdi.14-06-202414-06-2024

14-06-202414-06-202414-06-202414-06-202414-06-2024

 

Hükümet Konağı 19070 Oğuzlar/ÇORUM - 0364 561 73 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.