ÇORUM OĞUZLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Oğuzlar'da Protokol Pansiyonlu Öğrencilerle İftar Etti

Oğuzlar'da Kaymakam Ali Emre Tekin ve ilçede görevli idare amirleri Oğuzlar Çok Programlı Anadolu Lisesi Pansiyonunda düzenlenen iftar programına katıldılar. Kaymakam ve protokol üyeleri eşleri ile birlikte programa katıldılar.
Oğuzlar'da Protokol Pansiyonlu Öğrencilerle İftar Etti

Pansiyonda ailelerinden ayrı kalan öğrencilere aile ortamı oluşturduğu iftar programı öğrencilere farklı bir anı yaşattı. İftar öncesi ve yemek sonrası Oğuzlar Kaymakamı Ali Emre Tekin öğrencilerin masalarını tek tek ziyaret ederek onlarla sohbet etti, taleplerini dinledi.

İftar Programına Kaymakam Ali Emre Tekin, İlçe jandarma komutanı J. Asb.Kd.Bçvş. Murat okur, Emniyet amiri Cevdet Kızıl, Yazı işleri müdürü Murat Ceylan, İlçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu, ilçe müftüsü Sinan Eravcı, Köylere hizmet götürme birlik müdürü Ali Kıdak, Tarım müdürü Rıza Tüfek, Nüfus müdürü Nurettin Tik, Şube müdürü Hikmet Dikimen, okul müdürü ve öğretmenler katıldı.

İlçe müftüsünün Ezan okuması ile iftar edilen yemekte öğrencilerle yemeğe katılan protokol üyeleri arasında samimi sıcak sohbetlere neden oldu.

İlçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu iftar programına katılan Kaymakam Ali Emre Tekin ve protokol üyeleri ile öğretmenlere şahsı ve öğrenciler adına ziyaretten dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Yemek sonrası Oğuzlar Kaymakamı Ali Emre Tekin İftar Programından duyduğu memnuniyeti dile getirerek protokol üyeleri ile yemeğin hazırlanmasında emeği olanlara, yemeğe iştirak eden öğrenci, öğretmen ve görevlilere teşekkür etti.

05-04-202305-04-202305-04-202305-04-2023

Hükümet Konağı 19070 Oğuzlar/ÇORUM - 0364 561 73 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.