ÇORUM OĞUZLAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SÜLEYMAN ATCIOĞLU'NUN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

İlçe milli eğitim müdürü Süleyman Atcıoğlu 30 Ağustos zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.  "Bu zafer, vatan toprağı işgal altında bulunan bir milletin yokluklara rağmen azimle, inançla ve kararlılıkla toprağını nasıl müdafaa edebileceğini, büyük bedeller ödeyerek te olsa yedi düvele göstermiştir. Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun." dedi.    
SÜLEYMAN ATCIOĞLU'NUN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Türk ordusunun 26 Temmuz 1922'de başlayan ve 30 Ağustos'ta büyük bir zaferle taçlandırdığı Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi, Türk milletin yeniden doğduğu, varlığını tüm dünyaya kabul ettirdiği, zaferini ilan ettiği tarihe altın harflerle yazılan en büyük kahramanlık destanlarından oldu.

Bu zafer, vatan toprağı işgal altında bulunan bir milletin yokluklara rağmen azimle, inançla ve kararlılıkla toprağını nasıl müdafaa edebileceğini, büyük bedeller ödeyerek te olsa yedi düvele göstermiştir.

Milletçe sahip olduğumuz vatan sevgisi ve hürriyet aşkı, dün olduğu gibi bugün de Mehmetçiğimizin kahramanlık ve cesaretinde vücut bulmaktadır. Cumhuriyetimizin temellerinde yer alan bu yüksek ruh ve şuur her an, her saniye canlı kalacak, yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir.

Zafer elbette başaracağım diyen ve başaracağına inananlarındır. Ay yıldızlı bayrağımızı özgürce dalgalandıran, bu bayrağın altında özgürce yaşamamıza sebep olan tüm şehitlerimizden gazilerimizden Allah razı olsun, mekanları cennet, ruhları şâd olsun

30 Ağustos Zaferi milli birlik ve beraberlik ruhu içerisinde bağımsızlık meşalesinin ebediyen yanacağı bir zaferdir. Bu güzel memleketimizde zaferi hak eden Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Hükümet Konağı 19070 Oğuzlar/ÇORUM - 0364 561 73 77

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.